ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
м. Біла Церква: Льодова ковзанка "Льодовий Період"
м. Бровари: Льодова ковзанка "Льодова арена" у ТРЦ "Термінал"
м. Вінниця: Льодова ковзанка "Льодовий клуб"
м. Вінниця: Льодова ковзанка у льодовому комплексі "Айс Авеню"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка у ТРЦ "Караван"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка у ТРК "МОСТ-Сіті Центр"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Глиба"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Лавина"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Метеор"
м. Донецьк: Льодова ковзанка "Городок"
м. Донецьк: Льодова ковзанка "Марабушта"
м. Житомир: Льодова ковзанка "Фок"
м. Івано-Франківськ: Ковзанка "Льодова арена" у РВК "Цунамі"
м. Київ: Льодова ковзанка "Льодова арена" у ТРЦ "Більшовик"
м. Київ: Льодова ковзанка "Льодовий стадіон"
м. Київ: Льодова ковзанка у ТРЦ "Караван"
м. Київ: Льодова ковзанка "Крижинка", метро "Респ.стадіон"
м. Київ: Льодова ковзанка "Крижинка", метро "Дарниця"
м. Київ: Льодова ковзанка "Айс Дрім" у ТРЦ "Дрім Таун"
м. Київ: Льодова ковзанка "Екстрим зона" у ТРЦ "Аладдін"
м. Київ: Льодова ковзанка у СК "Атек"
м. Луганськ: Льодова ковзанка "Пінгвін"
м. Миколаїв: Льодова ковзанка "Гольфстрім"
м. Полтава: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
м. Рівне: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
м. Севастополь: Льодова ковзанка у ТРЦ "Муссон"
м. Черкаси: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
У Києві відкрито сучасну льодову ковзанку у ТРЦ БІЛЬШОВИК з промовистою назвою ЛЬОДОВА АРЕНА. До послуг відвідувачів: сеанси масового катання, хокейні матчі, змагання з фігурного катання, корпоративи та багато іншого. Зручний розклад сеансів, режим роботи та графік заїздів. Помірні ціни на квитки та вартість послуг.

ЛЬОДОВА АРЕНА - Ковзанка у ТЦ Більшовик, Київ - ціни, відгуки, опис, телефони, розклад сеансів, режим роботи, графік заїздів, адреса, вартість послуг

Льодова ковзанка "Льодова арена" у ТРЦ "Більшовик" (м. Київ)
 
Адреса: м. Київ, вул. Гетьмана, 6 (ТРЦ БІЛЬШОВИК).
 
Телефон: +38-044-200-07-50.
 
Опис: ЛЬОДОВА АРЕНА - крита льодова ковзанка розташована на території ТРЦ БІЛЬШОВИК у Києві. Оснащена різноманітними світловими і музичними принадами, які створюють затишну атмосферу та покращують настрій відвідувачам. Ціни на ковзанці відповідають якості сервісу. З підлоги ЛЬОДОВОЇ АРЕНИ виростають чотири масивні колони, обшиті внизу м'яким еластичним матеріалом. Вони дозволяють безпроблемно зменшити швидкість під час ковзання та уникнути зіткнення з оточуючими. Загалом льодова ковзанка у БІЛЬШОВИКУ підходить як для початківців, так і для більш досвідчених шанувальників катання на ковзанах.
 
Тривалість сеансу: 60 хвилин.
 
Ціни на квитки, вартість послуг:
 
 
Розклад сеансів,
режим роботи,
графік заїздів
Понеділок-
четвер
П'ятниця Субота,
неділя,
свята
Ціна квитка за один сеанс
08:00 - 09:00
09:30 - 10:30
25 грн 60 грн
11:00 - 12:00
12:30 - 13:30
14:00 - 15:00
15:30 - 16:30
35 грн 45 грн
17:00 - 18:00
18:30 - 19:30
20:00 - 21:00
21:30 - 22:30
45 грн 60 грн
23:00 - 24:00
00:30 - 01:30
35 грн
для дітей віком
до 12-ти років
25 грн 35 грн
ціна квитка на перші два сеанси о 08:00 та 09:30
з понеділка по п'ятницю складає 15 грн
примітка щодо
останнього сеансу
останній сеанс о пів на першу ночі (00:30)
проводиться тільки напередодні вихідних та святкових днів
Перелік послуг Вартість послуг
заточування ковзанів 15 грн
прокат захисного шолома 10 грн
послуги інструктора 50 грн за 45 хвилин
 
Як дістатися: їдете на метро до станції "Шулявська", піднімаєтесь ескалатором, проходите турнікети, виходите з метро, тримаєтесь лівого боку і прямуєте попід міст, проходите невеличкий ринок, пірнаєте у підземку, переходите на інший бік вулиці, піднімаєтесь правими сходами, знову під міст, за мостом повертаєте ліворуч, прямуєте метрів 100 до ТРЦ "Більшовик", перший поворот праворуч минаєте, наступний - Ваш.
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ

Аквапарк ДРІМ ТАУН: ДРІМ АЙЛЕНД - Аквапарк Юрського Періоду у ТРЦ ДРІМ ТАУН-2 (ДРУГА ЛІНІЯ) (м. Київ).
 
Аквапарк ТЕРМІНАЛ: Аквапарк у ТРЦ ТЕРМІНАЛ (Київська обл., м. Бровари).
 
Ковзанка ДРІМ ТАУН: АЙС ДРІМ - Ковзанка у ТРЦ ДРІМ ТАУН (м. Київ).
 
Ковзанка КАРАВАН: Ковзанка у ТРЦ КАРАВАН (м. Київ).
 
Кінотеатри України: Кращі кінотеатри найбільших міст України.
 
Стоковий одяг України: Стокові магазини Києва та інших найбільших міст України.
 
Комп'ютерні поради: Допоможуть швидко знайти відповіді на безліч технічних питань (матеріал викладено в доступній лаконічній формі).

ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
Відгуки:
 
   - травень, 2011 / Віктор:  Ковзанка у Більшовику - одна з моїх улюблених серед усіх ковзанок Києва! Особливо приємно після виснажливого сеансу сісти за столик і, неквапливо посмотуючи зелений час з тістечками, спостерігати за броунівським рухом на льодовій арені...
   - травень, 2011 / Віталіна:  Льодова арена у Більшовику - це КЛАС!!! Ціни на ковзанці нормальні, розклад сеансів, режим роботи, графік заїздів, якість послуг - РЕСПЕКТ!!!
   - травень, 2011 / Валерій:  Більшовик - це улюблене місце шопінгу моєї дружини, а ковзанка у Більшовику - слабкість мого малого. Вони мене скоро по світу пустять. Якщо ціни на льодовій арені ще більш-менш нормальні, то у бутіках... Я б не був таким оптимістом )) Але справа не в цьому. Мій малий і мене "підсадив" на ковзани. Тепер ганяємо на ковзанці кожну суботу по декілька сеансів поспіль, поки дружина робить "коло пошани" по бутіках )))
   - травень, 2011 / Олігарх:  Яка там техніка ковзання??? ДРОВА!!! Якби в радіусі п'ятиста метрів від кожної ковзанки Києва не було кав'ярень та інших забігійлівок, то можна було б про щось говорити. А так біля кожної льодової арени - генделик або більше. Можливо на ковзанці у Більшовику менше таких відвідувачів, тут сперечатись не буду...
   - травень, 2011 / Світланка:  Ви впевнені, що воні "сині"? Може люди не так давно стали на ковзани і не зовсім добре володіють технікою ковзання. Особисто я на ковзанці у Більшовику ніколи не бачила подібного...
   - травень, 2011 / Олігарх:  Думаєте допоможе? Я часто катаюсь на ковзанах і добре бачу, що відбувається на ковзанках Києва. Хоча правилами кожної з них і заборонено перебувати на льоду напідпитку, але за цим ніхто особливо не слідкує. Інколи такі "сині" діячі на лід виходять, що не самі теплі почуття до них змінюються на жалість ))
   - травень, 2011 / Світланка:  З Вашим НІК-ом можна цілий день з льодової арени не вилазити і усіх інших охочих стати на ковзани у Більшовику проспонсорувати )) І не тільки у Більшовику, на всіх ковзанках Києва можна благодійні організації біля кас повідкривати ))
   - травень, 2011 / Олігарх:  Ціни на ковзанці у Більшовику не зовсім більшовицькі ))))) Хоча від інших ковзанок Києва теж особливо не відрізняються. Перші два сеанси - саме воно, а потім - стоп совок, вмикаєм ринок ))
   - травень, 2011 / Вадим:  Настільки часто, наскільки дозволяє гаманець )) Ціни на льодовій арені у Більшовику особливо не відрізняються від цін на інших ковзанках Києва, тому раз на тиждень - це норма. Інколи буваю і двічі )))
   - травень, 2011 / Наталі:  Не можу не подякувати за комплімент )) Дуже приємно, що серед дописувачів є люди з адекватною реакцією на критику. А Ви часто буваєте на ковзанці у Більшовику?
   - травень, 2011 / Вадим:  З Вами важко не погодитись. Саме так і має бути. Адміністрація льодової арени у Більшовику має так організувати роботу, щоб кожен заїзд, кожен сеанс був, як перший. Втім, якщо у Вас вистачило такту написати такий вельми лояльний коментар у не вельми лояльній ситуації, думаю, Ви обов'язково ще не раз відвідаєте льодову ковзанку у Більшовику і переконаєтесь, що сервіс заслуговує, як мінімум, подяки ))
   - травень, 2011 / Наталі:  Мабуть ми були на одному заїзді чи сеансі, не знаю, як правильно. Але мова не про це. Для Вас цей похід на льодову ковзанку у Більшовику бозна-який за ліком, а для мене - перший. І, знаєте, не дуже приємно, коли перші враження негативні. Бо, як правило, саме вони і формують загальне сприйняття про льодову арену у Більшовику. У Києві досить багато ковзанок з приблизно однаковими цінами, тому якщо адміністрація дуже хоче, щоб серед безлічі ковзанок Києва відвідувач обрав саме ковзанку у Більшовику, то сервіс має бути бездоганним...
   - травень, 2011 / Вадим:  Я живу на Шулявці і часто відвідую льодову арену у Більшовику. Особливих зауважень не маю, швидше навіть навпаки )) І розклад сеансів, і режим роботи, і графік заїздів - все влаштовує. Ціни на ковзанці у Більшовику теж прийнятні. Словом - жодних питань. Але сьогодні, на жаль, не пощастило. Лід прибрали не дуже добре і часом доводилось ковзати по калюжах з льодовим дном, а не по ковзанці... Думаю, це всього лише велике виключення із ще більшого правила )))
   - травень, 2011 / Вітьок:  Ковзанка у Більшовику - просто СУПЕР!!! Був на багатьох ковзанках Києва, але ця мені сподобалась найбільше...
   - травень, 2011 / Віка:  А у мене інструктор був нормальний. Я відносно недавно стала на ковзани і перші рази користувалась послугами тренера. Все зрозуміло пояснював і на вигляд дуже приємна молода людина... Коротше грошей я віддала у той день багатенько, але не шкодую. Взагалі якість льоду і послуг на ковзанці у Більшовику вищі за ціни!
   - травень, 2011 / Валік:  Льодова ковзанка у Більшовику нормальна, ціни на квитки теж адекватні, але вартість послуг трохи завищена. На інших ковзанках Києва такого немає. А інструкторам було б непогано на час роботи забути про свою гординю. А то складається враження, що ковзанка у Більшовику - це не місце їхньої роботи, а місце для пантування ))
   - травень, 2011 / Віка:  Чесно кажучи, думала, що у мене галюни, але після слів Гарнюлі можу підтвердити, що де-який народ сильної статі не дуже толерантний по відношенню до дівчат. Бачила двох недоумків, які робили це наступним чином. Один обганяв дівчину і різко скидав швидкість, а другий типу випадково налітав ззаду. І, врещті-решт, вона ще й залишалась винною. Навіть ціни на ковзанку їх не відлякують. Пасуться на льодовій арені у Більшовику, як у Булонському лісі )))
   - травень, 2011 / Гарнюля:  Між іншим, ці "наїзди" зі спини вже порядком дістали. Таке враження, що де-які шанувальники здорового способу життя тільки за цим і приходять на ковзанку. Адміністрації льодової арени вже час вживати заходів по відношенню до таких відвідувачів. Льодова ковзанка у Більшовику - місце для культурних людей, а не прохідний двір для збоченців ))
   - травень, 2011 / Віктор:  Так, дійсно! Режим роботи льодової арени дуже зручний. Хоча мені по своїй природі більше подобаються останні два сеанси. Ціна на десяточку вища, але ковзанка у Більшовику не "забита" народом. Можна спокійно кататися і не думати, що хтось не дуже тверезий наскочить на тебе зі спини ))
   - травень, 2011 / Мартін:  Ціни на ковзанці у Більшовику дійсно у перші два сеанси символічні, а льодова арена має "свіже" покриття. Особисто я з усього розкладу сеансів обираю перші два...
   - травень, 2011 / Олексій:  Особисто мені дуже подобається розклад сеансів і ціни на ранкові заїзди. На будь-якій ковзанці Києва вранішній лід найкращий, а ковзани сухі і чисті!
   - травень, 2011 / Віталій:  Буду вважати, що з льодом мені пощастило )) Але, думаю, Ви погодитесь, що льодова арена у Більшовику досить зручна. І не тільки для досвідчених відвідувачів, а і для новачків. Мені, приміром, не раз ставали у нагоді колони по центру ковзанки. Вони обшиті м'яким матеріалом і їх можна використовувати як такий собі гальмівний елемент для профі або підтримувати рівновагу новачкам.
   - травень, 2011 / Олена:  Ніхто ж не каже, що вона гірша в абсолютному вимірі, але і сказати, що за усіма критеріями гарна, теж не можна. Льодові ковзанки Києва не вирізняються низькими цінами, але якість льоду трапляється і краща...
   - травень, 2011 / Гарнюля:  А що не так? У мене друзі інколи ходять туди, але не доводилось чути від них, що льодова ковзанка у Більшовику чимось гірша за інші. Ціни на інших льодових аренах Києва не менші!
   - травень, 2011 / Олена:  Якби Ви частіше бували не тільки у Більшовику, а і на льодовій арені, то, певно, не були б таким оптимістом )))
   - травень, 2011 / Віталій:  Досить часто буваю у Більшовику, але на льодовій ковзанці - вперше. Ціни - звичайні столичні, графік заїздів - зручний, персонал - ввічливий. Щоб хто не казав, але враження залишились гарні...
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ