ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
м. Біла Церква: Льодова ковзанка "Льодовий Період"
м. Бровари: Льодова ковзанка "Льодова арена" у ТРЦ "Термінал"
м. Вінниця: Льодова ковзанка "Льодовий клуб"
м. Вінниця: Льодова ковзанка у льодовому комплексі "Айс Авеню"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка у ТРЦ "Караван"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка у ТРК "МОСТ-Сіті Центр"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Глиба"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Лавина"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Метеор"
м. Донецьк: Льодова ковзанка "Городок"
м. Донецьк: Льодова ковзанка "Марабушта"
м. Житомир: Льодова ковзанка "Фок"
м. Івано-Франківськ: Ковзанка "Льодова арена" у РВК "Цунамі"
м. Київ: Льодова ковзанка "Льодова арена" у ТРЦ "Більшовик"
м. Київ: Льодова ковзанка "Льодовий стадіон"
м. Київ: Льодова ковзанка у ТРЦ "Караван"
м. Київ: Льодова ковзанка "Крижинка", метро "Респ.стадіон"
м. Київ: Льодова ковзанка "Крижинка", метро "Дарниця"
м. Київ: Льодова ковзанка "Айс Дрім" у ТРЦ "Дрім Таун"
м. Київ: Льодова ковзанка "Екстрим зона" у ТРЦ "Аладдін"
м. Київ: Льодова ковзанка у СК "Атек"
м. Луганськ: Льодова ковзанка "Пінгвін"
м. Миколаїв: Льодова ковзанка "Гольфстрім"
м. Полтава: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
м. Рівне: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
м. Севастополь: Льодова ковзанка у ТРЦ "Муссон"
м. Черкаси: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
У Києві відкрито сучасну льодову ковзанку у ТРЦ КАРАВАН. До послуг відвідувачів: сеанси масового катання, хокейні матчі, змагання з фігурного катання, корпоративи та багато іншого. Зручний розклад сеансів, режим роботи та графік заїздів. Помірні ціни на квитки та вартість послуг.

Ковзанка у ТЦ Караван, Київ - ціни, відгуки, опис, телефони, розклад сеансів, режим роботи, графік заїздів, адреса, вартість послуг

Льодова ковзанка у ТРЦ "Караван" (м. Київ)
 
Адреса: м. Київ, вул. Лугова, 12 (ТРЦ КАРАВАН).
 
Телефон: +38-044-461-82-05.
 
Опис: Ковзанка у ТЦ КАРАВАН - сучасна льодова арена критого типу, одна з найкращих у Києві. Має достатні розміри (48x24м = 1000м2) для одночасного комфортного катання до 130-ти відвідувачів. Лід виробляється сучасним льодогенеруючим обладнанням та оновлюється після кожного заїзду. Льодова ковзанка у КАРАВАНІ ідеально підходить для відвідувачів, що вперше виходять на лід, оскільки біля бортиків є поручні, за які можуть триматися новачки. Ціни - звичайні столичні, є можливість придбати абонемент. Широкий вибір ковзанів, прокат входить до вартості квитка. У приміщенні льодової ковзанки працюють дві роздягальні - VIP та звичайна. VIP-роздягальня має додаткові зручності, користування нею вартує 20 грн. Звичайна і без додаткових зручностей теж достатньо комфортна, а користування нею входить до вартості квитка. У приміщенні тепло, освітлення - м'яке і приємне. Біля льодової ковзанки у ТЦ КАРАВАН є затишна кав'ярня та безліч фаст-фудів.
 
Тривалість сеансу: 50 хвилин.
 
Ціни на квитки, вартість послуг:
 
 
Розклад сеансів,
режим роботи,
графік заїздів
Категорія
відвідувачів
Понеділок-
п'ятниця
Субота,
неділя,
свята
Ціна квитка за один сеанс
08:15 - 09:05
09:30 - 10:20
10:45 - 11:35
12:00 - 12:50
Дорослі 30 грн 40 грн
Діти 15 грн 25 грн
13:15 - 14:05
14:30 - 15:20
15:45 - 16:35
17:00 - 17:50
18:15 - 19:05
19:30 - 20:20
20:45 - 21:35
22:00 - 22:50
Дорослі 35 грн 50 грн
Діти 20 грн 35 грн
23:15 - 00:05
00:30 - 01:20
Дорослі 30 грн 40 грн
Діти 15 грн
абонемент на
один день
Дорослі 70 грн 100 грн
Діти 40 грн 70 грн
примітка щодо
останнього сеансу
останній сеанс о пів на першу ночі (00:30)
проводиться тільки напередодні вихідних та святкових днів
Перелік послуг Вартість послуг
заточування ковзанів 15 грн
послуги інструктора 30 грн 40 грн
 
Як дістатися: від станцій метро "Петрівка", "Оболонь" та "Мінська" курсують безкоштовні маршрутки до ТРЦ "Караван".

ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ

Аквапарк ДРІМ ТАУН: ДРІМ АЙЛЕНД - Аквапарк Юрського Періоду у ТРЦ ДРІМ ТАУН-2 (ДРУГА ЛІНІЯ) (м. Київ).
 
Аквапарк ТЕРМІНАЛ: Аквапарк у ТРЦ ТЕРМІНАЛ (Київська обл., м. Бровари).
 
Ковзанка ДРІМ ТАУН: АЙС ДРІМ - Ковзанка у ТРЦ ДРІМ ТАУН (м. Київ).
 
Ковзанка БІЛЬШОВИК: ЛЬОДОВА АРЕНА - Ковзанка у ТРЦ БІЛЬШОВИК (м. Київ).
 
Кінотеатри України: Кращі кінотеатри найбільших міст України.
 
Стоковий одяг України: Стокові магазини Києва та інших найбільших міст України.
 
Комп'ютерні поради: Допоможуть швидко знайти відповіді на безліч технічних питань (матеріал викладено в доступній лаконічній формі).

ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
Відгуки:
 
   - квітень, 2019 / Дмитро: Ковзанка - ПРЕЧУДОВА!!! Взагалі Караван це унікальне місце для шопінгу та відпочинку. Маркет - будь ласка, одяг - без проблем, побутова техніка - ласкаво просимо, мобільний зв\'язок - завжди раді, книгарня, кав\'ярня, ресторан, фаст-фуд, кінотеатр - чекаємо на Вас!!! І серед безлічі цивілізаційних принад Каравану важко не помітити льодову ковзанку. Вона підійде, як досвідченому шанувальнику ковзанів, так і новачку. Пристойною якістю послуг і порівняно невисокими цінами ковзанка у Каравані сподобається будь-якому киянину і гостю столиці!!!
   - квітень, 2019 / Ірина: Безсумнівно, льодові ковзанки Києва - це ідеальне місце для активного відпочинку, а ковзанка у Каравані - одне з моїх найулюбленіших місць. І все-таки, якщо Ви хочете отримати максимум задоволення від катання, то радив би усім не полінуватися, не пошкодувати часу та грошей і придбати свої власні ковзани. Це набагато підвищить Ваші шанси на гарний настрій і цікаве дозвілля!!!
   - квітень, 2019 / Оля: Так, ідея в принципі слушна, але краще, шоб ця послуга залишилася платною для відвідувачів зі своїми ковзанами, а усім іншим персонал повинен видавати перед кожним заїздом не тільки чисті, сухі і відремнтовані ковзани, а і гостро заточені, щоб ковзання по льоду не перетворювалось на човгання по асфальту )))))
   - квітень, 2019 / Вадим: А мені ковзанка у Каравані дуже подобається! І ціни нормальні, і розташована зручно, і відгуки схвальні, і консультацію по телефону завжди можна отримати. Як на мене, то вона є однією з кращих льодових ковзанок Києва!!! Але серед усіх доступних послуг було б непогано вартість заточування ковзанів включити до вартості квитка...
   - квітень, 2019 / Тарас: Так з Вами ж ніхто з цього питання і не сперечається )) Тут Ви абсолютно праві. Мова про інше. До вартості квитка майже на кожній ковзанці Києва включено вартість прокату ковзанів. Кататись на льоду без ковзанів не можна ))) Отже у години напливу відвідувачів вартість прокату можна підняти, щоб кількість бажаючих поковзати корелювалася з кількістю ковзанів. Тому і виходить, що адміністрація ковзанки у Каравані виставляє вищу ціну у вихідні та святкові дні, а у будні навпаки зменшує. Хоча ще раз наголошу на тому, що абсолютно погоджуюсь з Вами з приводу незалежності якості послуг від розкладу сеансів, режиму роботи чи графіку заїздів!
   - квітень, 2019 / Макс: Так, не витримає, але про які інші чинники Ви говорите? Як взагалі кількість відвідувачів якоїсь абстрактної ковзанки Києва можна прив\'язувати до ціни квитка? До чого тут економічна обумовленість? Виходить, що у понеділок або віторок людей на ковзанці менше, ціна квитка менша, послуги вартують менше, а отже їх можна надавати так-сяк. Я так не думаю. Тут взагалі не повинно бути жодної прив\'язки до розкладу сеансів, режиму роботи чи графіку заїздів. Льодова ковзанка у Каравані, як і будь-яка інша льодова ковзанка Києва має надавати якісні послуги не зважаючи на час доби, день тижня або кількість відвідувачів.
   - квітень, 2019 / Тарас: З одного боку логічне питання, а з іншого - Ви ж самі на нього і відповіли ))) При цьому абсолютно слушно зауважили, що тарифи на електрику та воду не залежать від розкладу сенсів, режиму роботу та графіку заїздів на ковзанці у Каравані. Але ж є й інші чинники, які обумовлюють кінцеву вартість квитка. Добре відомо, що пік відвідування льодових ковзанок Києва припадає на вихідні дні. І якщо не вар\'ювати ціни, то жодна льодова арена столиці не витримає такого напливу відвідувачів...
   - квітень, 2019 / Макс: А що Ви маєте на увазі під економічно обгрунтованими цінами? І як про них говорити, якщо розкладом передбачено, що на ранкові сеанси у будні дні ціна квитка на ковзанці у Каравані складає 30 грн, а на наступні вісім сеансів - 35 грн, а у вихідні та святкові дні - 50 грн??? Виходить, що обслуговування ковзанки у вихідні дні вартує більше, ніж у будні? Не думаю. Тарифи на електрику, воду тощо не міняють впродовж робочого дня.
   - квітень, 2019 / Тарас: Що ви усі так чіпляєтесь до сервісу? Якщо вже і говорити на цю тему, то не у контексті льодової ковзанки у Каравані, а у контексті усіх без виключення льодових ковзанок Києва. На кожній з них адміністрація встановлює економічно обгрунтовані ціни, у які входить перелік надаваємих послуг, а значить і повинна якісно, своєчасно та у повному обсязі забезпечувати відвідувачів гідним сервісом!
   - квітень, 2019 / Ірина: Мабуть, все-таки краще приходити зі своїми ковзанами, бо персонал не встигає відновити їх функціональність до пристойного рівня. Я не хочу сказати, що на ковзанці у Каравані працюють ледарі або немає спеціального обладнання, просто за час перерви важко просушити і перевірити 50-70 пар ковзанів. Тут спраава навіть не у потужності апаратів для сушки ковзанів, а у часових характеристиках самого процесу.
   - квітень, 2019 / Тетяна: Не можу не погодитись з Вами. Погано прибраний лід - це головна проблема більшості льодових ковзанок Києва. Мені не тільки доводилось чути, а і на власні очі бачити, що часом коїться на деяких ковзанках Києва. Це просто неподобство. Не має жодної різниці, яким є режим роботи, графік заїздів, розклад сеансів чи ціни на катання. Ковзанка зажди має бути готова до нормального прийому відвідувачів...
   - квітень, 2019 / Дмитро: Досить часто доводиться чути і читати, що якість льоду на ковзанках Києва залишає бажати кращого. Не скажу, що льодова ковзанка у Каравані це велике виключення, але за весь час, можливо, пару разів відчував дискомфорт від погано прибраного льоду... Хоча, на мою думку, якість льоду має бути ідеальною завжди. Яка різниця, чи прийшов відвідувач на останній сеанс, чи катається після "великого" заїзду? Якщо гроші сплачено відповідно до цінової сітки, передбаченої розкладом сеансів, то лід має бути ідеальним, ковзани - чистими і сухими, а персонал - ввічливим і уважним... Так чи інакше, але ціни на ковзанці у Каравані існують не тільки для одержання прибутків і сплати податків, а і для надання якісних послуг!!!
   - квітень, 2019 / Ірина: Я теж освоювала лід саме на ковзанці у Каравані. Зараз ходжу і на інші льодові арени, але серед ковзанок Києва мені найбільше подобається саме вона. Ціни на ковзанці у Каравані повністю влаштовують, розклад сеансів, режим роботи, графік заїздів досить зручні. Ну і можливість безкоштовно дістатися ковзанки - теж додатковий аргумент, щоб покататися саме на ній. Шару ще ніхто не скасовував )))
   - квітень, 2019 / Тетяна: Сьогодні я перший раз стала на ковзани!!! І перший раз благополучно прильоднилась на сіднички )) Стільки емоцій, стільки емоцій, що втоми і болю не відчуваю зовсім. Знайомі порадили саме льодову ковзанку у Каравані, хоча мені ближче Айс Дрім у Дрім Тауні. Ціни, за великим рахунком, що у Каравані, що на ковзанці у Дрім Тауні - однакові. Просто ковзанка у Каравані - це мабуть едина ковзанка Києва, де є поручні біля бортиків. Зручний девайс, дуже зручний. Для новачків просто незамінний. Я хвилин тридцять-сорок витанцьовувала біля цих поручнів, а потім наважилась вийти у відкрите ковзання )) І у першу ж хвилину опинилась біля ніг якогось гуморливого брюнета ))) До закінчення сеансу катав мене за руку, а телефон так і не взяв, такий-сякий )) Так йому і треба )))))
   - квітень, 2019 / Дмитро: Обожнюю кататись на ковзанах! І мої друзі теж!!! Ми студенти, живемо у консерваторському гуртожитку (одна зупинка тролейбусом від Каравану, яку ми зазвичай долаємо пішки) і часом ходимо на ковзанку. У вихідні та святкові дні, як правило, гуляємо містом, бо на студентську стипендію особливо не розкатаєшся. Але бажання стати на ковзани від того не меншає. Ціна абонементського квитка на ковзанку у Каравані, в принципі, прийнятна для нас. Ми зранку перед першою парою купуємо безлімітку і робимо заїзд-другий, а після навчання продовжуємо. І нам нормально і ковзанка не пустує )) Пару разів на місяць можемо собі дозволити такий релакс... Добре, що серед ковзанок Києва, є така чудова льодова ковзанка у Каравані!!!
   - квітень, 2019 / Оля: Думок може бути багато, оскільки у кожного своє уявлення про "гарну ковзанку". Мені льодова ковзанка у Каравані подобається. Ціни помірні, зручний та продуманий розклад сеансів, режим роботи та графік заїздів. Між іншим, по абонементу раджу ходити компанією. Це класно, не втомлює. Ви один-одного розважаєте і катання стає не таким одноманітним. Просто сама я не вмію розважатися і перший абонемент був для мене великою важкістю. Ледве два сеанси відкаталась. А з друзями зовсім по-іншому. Хоча для тих, хто приходить на ковзанку у Каравані не тільки задля розваги, а більше для підняття життєвого тонусу, то можна сміливо купувати абонемент...
   - квітень, 2019 / Тарас: Ніколи не користувався абонементом, але серед ковзанок Києва - це дійсно майже унікальна пропозиція. До речі, потрібно буде якось спробувати. В принципі, ціна абонемента на ковзанці у Каравані окупається за два сеанси, а ми з друзями інколи по пів дня "зависаємо" у різних караванівських кав\'ярнях і ходимо на фільми в "Одеса-Кіно".
   - квітень, 2019 / Вікуся: Далеко не на кожній льодовій ковзанці Києва є таке поняття як абонемент. А ось на ковзанці у Каравані є! Якщо Вас дійсно з тієї або іншої причини не влаштовує вартість квитка і Ви вважаєте ціну зависокою для себе або час для катання замалим, то, тим не менше, Ви маєте можливість купити собі абонемент на один день. Він дає можливість безперешкодно проходити на льодову ковзанку Каравану під час проведення будь-якого сеансу та у будь-який зручний для Вас час. Вартість такого задоволення не надто астрономічна - 70 грн у будні дні та 100 грн у вихідні та свята.
   - березень, 2019 / Петруха: Від себе можу додати, що маршрутка до Каравану курсує не цілодобово і, навіть, не у години роботи ковзанки. Якщо не помиляюсь, то перший рейс припадає на 09:00. Потім рейси повторюються щопівгодини до 11:00. До 12:30 - маршрутка не курсує. З 13:00 до 17:00 - курсує щопівгодини. Потім до 18:30 - знову не курсує. О 19:00 маршрутка відновлює роботу, яка триває до 21:00. Коротше, було б у Вас бажання добре провести час, а ціна на ковзанку у Каравані нікого і ніколи не відлякувала )))))
   - березень, 2019 / Вікуся: Так і є! Я завжди саме нею і користуюся. А ціни на льодовій ковзанці у Каравані мене не відлякують. Вони примірно такі ж як і на інших ковзанках Києва. Для тих, хто має бажання випробувати ковзанку у Каравані, можу дати пораду щодо особливостей курсування маршрутки... Маршрутка ніколи по довгу не стоїть на зупинці і не чекає на пасажирів. Вона приходить рівно о ??:00 або о ??:30, відчиняє двері і коли останній пасажир заходить до салону, двері зачиняються і маршрутка рушає. Тому, якщо Ви прийшли на зупинку, приміром, о 14:05, то у Вас є два варіати: чекати наступної маршрутки до 14:30 або ж дістатися до Каравану громадським транспортом.
   - березень, 2019 / Петруха: Навіщо так складно? Невже в інеті погано написано, що дістатися до льодової ковзанки у Каравані можна безкоштовною маршруткою, яка щопівгодини курсує від станцій метро "Петрівка", "Мінська" та "Оболонь"? Між іншим, маршрутка ця дуже зручна, особливо тоді, коли Ви їдете не просто у Караван, а саме на ковзанку, бо зупиняється вона не зі сторони маркету, а зі сторони ковзанки.
   - березень, 2019 / Олена: Можу погодитись, але тільки частково, бо не варто забувати, що добиратися до ковзанки у Каравані не так зручно, як до ковзанки у Дрім Тауні. Вийшли з метро "Оболонь" або "Мінська", пройшли лічені десятки метрів і вже на ковзанці. А щоб дістатися до ковзанки у Каравані потрібно ще маршрутку чекати чи тролейбус, сплачувати за проїзд, а потім по підземці чопати до ковзанки...
   - березень, 2019 / Тарас: Ну, я б на Вашому місці не особливо згадував про ковзанку у Дрім Тауні, бо там ціна на квиток на ранкові заїзди теж складає 30 грн, а тривалість сеансу - 45 хвилин. Адміністрація льодової ковзанки у Каравані надає можливість кататися 50 хвилин і графіком заїздів до ранкових сеансів віднесено перші чотири сеанси, а не три.
   - березень, 2019 / Олена: А що тут розуміти? Невже так важко відкрити гугл і подивитись, що пропонують, приміром, на льодовій арені у Більшовику або льодовій ковзанці у Дрім Тауні. Там ціни на ранкові сеанси трохи менші ніж у Каравані. Ось у Більшовику перші два ранкові заїзди вартують 25 грн, а на ковзанці у Каравані ціна вища - 30 грн.
   - березень, 2019 / Тарас: А я постійно буваю на цій ковзанці. Взагалі мені подобається і сам Караван, і ковзанка, і маркет. Дуже затишне місце. А ціни у Каравані не дуже відрізняються від цін на інших ковзанках Києва подібного рівня. Тому не зовсім розумію, що мається на увазі під словосполученням "трапляються і більш лояльні цінові пропозиції" )))
   - березень, 2019 / Олена: Сьогодні вперше побувала на ковзанці у Каравані. Мені сподобалось. Тільки добиратися не дуже зручно і ціна на ранковий сеанс трохи завищена... Частенько буваю і на інших ковзанках Києва, трапляються і більш лояльні цінові пропозиції ))
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ