ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
м. Біла Церква: Льодова ковзанка "Льодовий Період"
м. Бровари: Льодова ковзанка "Льодова арена" у ТРЦ "Термінал"
м. Вінниця: Льодова ковзанка "Льодовий клуб"
м. Вінниця: Льодова ковзанка у льодовому комплексі "Айс Авеню"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка у ТРЦ "Караван"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка у ТРК "МОСТ-Сіті Центр"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Глиба"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Лавина"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Метеор"
м. Донецьк: Льодова ковзанка "Городок"
м. Донецьк: Льодова ковзанка "Марабушта"
м. Житомир: Льодова ковзанка "Фок"
м. Івано-Франківськ: Ковзанка "Льодова арена" у РВК "Цунамі"
м. Київ: Льодова ковзанка "Льодова арена" у ТРЦ "Більшовик"
м. Київ: Льодова ковзанка "Льодовий стадіон"
м. Київ: Льодова ковзанка у ТРЦ "Караван"
м. Київ: Льодова ковзанка "Крижинка", метро "Респ.стадіон"
м. Київ: Льодова ковзанка "Крижинка", метро "Дарниця"
м. Київ: Льодова ковзанка "Айс Дрім" у ТРЦ "Дрім Таун"
м. Київ: Льодова ковзанка "Екстрим зона" у ТРЦ "Аладдін"
м. Київ: Льодова ковзанка у СК "Атек"
м. Луганськ: Льодова ковзанка "Пінгвін"
м. Миколаїв: Льодова ковзанка "Гольфстрім"
м. Полтава: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
м. Рівне: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
м. Севастополь: Льодова ковзанка у ТРЦ "Муссон"
м. Черкаси: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
У Вінниці відкрито сучасну льодову ковзанку з промовистою назвою ЛЬОДОВИЙ КЛУБ. До послуг відвідувачів: сеанси масового катання, хокейні матчі, змагання з фігурного катання, корпоративи та багато іншого. Зручний розклад сеансів, режим роботи та графік заїздів. Помірні ціни на квитки та вартість послуг.

Ковзанка ЛЬОДОВИЙ КЛУБ, Вінниця - ціни, відгуки, опис, телефони, розклад сеансів, режим роботи, графік заїздів, адреса, вартість послуг

Льодова ковзанка "Льодовий клуб" (м. Вінниця)
 
Адреса: м. Вінниця, Центральний парк культури і відпочинку ім. М. Горького.
 
Телефони: +38-0432-69-27-27, +38-067-433-58-06 (ковзанка); +38-067-430-09-79 (кав'ярня СЛІВКІ); +38-093-026-11-27 (маркетолог).
 
Сайт (Web): http://www.katok.vn.ua/
 
Опис: Ковзанка ЛЬОДОВИЙ КЛУБ знаходиться у однойменному спортивно-розважальному льодовому комплексі Вінниці та є критою льодовою ареною із загальною площею 1500 м2 (26х56м). Розрахована на 382 глядацьких місця та на 200 місць для катання. Льодову ковзанку спроектовано та зведено із застосуванням новітніх технлогій компанією "WM-Україна". Якість льодового покриття ЛЬОДОВОГО КЛУБУ дозволяє не тільки проводити сеанси масового катання, а і приймати всеукраїнські та міжнародні чемпіонати з хокею, проводити тренування та змагання команд з фігурного катання. На ковзанці працює прокат ковзанів відомих європейських брендів. Вартість прокату входить до вартості квитка. Ціни у ЛЬОДОВОМУ КЛУБІ прийнятні як для мешканців Вінниці, так і для гостей ковзанки з інших міст України. Перед видачею ковзани проходять обов'язкову обробку на спеціальному сушільному обладнанні. Варто звернути увагу рекламодавців Вінниці та інших міст України на можливість розміщення реклами на бортах льодової ковзанки ЛЬОДОВИЙ КЛУБ та у товщі льоду.
 
Розклад сеансів, режим роботи, графік заїздів:
 
 
Період роботи Понеділок,
вівторок,
четвер
Середа,
п'ятниця
Субота, неділя,
святкові дні
Години роботи ковзанки ЛЬОДОВИЙ КЛУБ
До обіду 10:30 - 14:00 10:00 - 14:00 ---
Після обіду 18:00 - 23:00 12:00 - 23:00
 
Ціни на квитки, вартість послуг:
 
 
Період роботи Категорія
відвідувачів
Понеділок -
четвер
П'ятниця Субота, неділя,
святкові дні
Ціна квитка за один сеанс
До обіду Діти до 6 років 10 грн ---
Студенти та школярі 15 грн ---
Дорослі 20 грн ---
Після обіду Діти до 6 років 15 грн 20 грн
Студенти та школярі 25 грн 35 грн
Дорослі 30 грн 40 грн
 

Інша ковзанка нашого міста: Льодовий комплекс АЙС АВЕНЮ (м. Вінниця).
 
Краща ковзанка України: ICE DREAM - Ковзанка у ТРЦ DREAM TOWN (м. Київ).
 
Кращий аквапарк України: DREAM ISLAND - Аквапарк Юрського Періоду у ТРЦ DREAM TOWN-2 (ДРУГА ЛІНІЯ) (м. Київ).
 
Кінотеатри України: Кращі кінотеатри найбільших міст України.

 
Клубна картка: При першому відвідуванні ковзанки Льодового клубу Ви можете придбати клубну картку, використання якої дає ряд переваг. Власник картки має можливість: миттєво поповнити рахунок; залишити карту у себе і прийти покататися наступного разу, не витрачаючи час на оплату послуг; покласти гроші на картку дитині, сплативши кілька сеансів катання; подарувати картку.
 
Для новачків: Одразу заходячи в клуб Ви потрапляєте до каси, в якій сплачуєте за катання або купуєте клубну картку і поповнюєте рахунок. Квиток або картка є Вашою перепусткою до Льодового клубу, а саме у кав'ярню та на лід. Крім того, вони дають можливість безкоштовно отримати ковзани. У теплій вітальній зоні клубу Ви здаєте у гардероб верхній одяг і отримуєте ковзани у пункті "Прокат". Для зміни взуття є спеціально обладнане приміщення з шафами. І гайда на лід! Якщо під час катання Ви почали відчувати втому або просто зголодніли, то можете зробити перерву і не знімаючи ковзанів зайти до кав'ярні “Слівкі”, щоб підбадьоритись гарячими чи освіжаючими напоями або втамувати голод смачними поживними стравами.
 
Інструктаж: Якщо Ви вперше прийшли на ковзанку, досвідчений інструктор з радістю допоможе Вам і вашій дитині правильно стояти на ковзанах, навчить першим рухам, відштовхуванням і ковзанню на льоду. Відвідувачам, у яких є досвід ковзання, буде цікаво оволодіти більш складними елементами з фігурного катання. Вартість однієї години уроку з персональним тренером - 30 грн.
 
Медичний пункт: На території Льодового клубу весь час працює медпункт з усіма препаратами першої необхідності, а досвідчений медперсонал за першої потреби надасть Вам допомогу.
 
Хокей з шайбою: Льодовий клуб є тренувальною базою для дитячих хокейних команд МДЮСШ №1 м. Вінниці, а також для команд регіональної ліги: "Гайдамаки" і "Спартак". У Льодовому клубі регулярно проводяться хокейні матчі серед аматорів, дитячих хокейних команд та команд регіональної ліги. Для співпраці запрошуються всі українські команди. Переваги тренувань і проведення матчів у Льодовому клубі: доступна ціна, якісний лід, комплексні обіди у кав'ярні на території клубу, допомога у розміщенні іногородніх команд на час тренувань і чемпіонатів.
 
Секції: У Льодовому клубі оголошено про набір у секції фігурного катання та фітнесу на льоду.
 
Корпоратив на ковзанці: Набридло сидіти у чотирьох стінах? Хочете порухатися, потанцювати і покататися на ковзанах зі своїми товаришами по службі та колегами? Ласкаво просимо до Льодового клубу! На Вас чекатиме динамічний корпоратив на ковзанах і унікальна програма запальних зимових розваг, "крижаних" ігор, естафет і танців на льоду. За Вашим бажанням на ковзанці з'явиться крижаний бар, пройдуть показові виступи "Балету на льоду", виступи Ваших улюблених гуртів, а також відбудеться яскрава, захоплююча та надсучасна дискотека на льоду!
 
Весілля на льоду: Реєстрація шлюбу на льоду у супроводі янголят, що кружлятимуть між нареченими. Виконання молодими танцю на ковзанах.
 
Кав'ярня СЛІВКІ: Це більше, ніж просто кав'ярня! Своєю затишною атмосферою, вишуканістю страв та гречністю персоналу вона зуміла завоювати справжню любов та повагу багатьох відвідувачів Льодового клубу. Інтер'єр кав'ярні виконано у стилі респектабельного американського SALOON-у 30-40-х років минулого століття. Гостям пропонуються фірмові салати, холодні та гарячі закуски, рибні і м'ясні страви, супи, гарніри, десерти, напої тощо.
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ