ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
г. Белая Церковь: Ледовый каток "Ледовый период"
г. Бровары: Ледовый каток "Ледовая арена" в ТРЦ "Терминал"
г. Винница: Ледовый каток "Ледовый клуб"
г. Винница: Ледовый каток в ледовом комплексе "Айс Авеню"
г. Днепропетровск: Ледовый каток в ТРЦ "Караван"
г. Днепропетровск: Ледовый каток в ТРК "МОСТ-Сити Центр"
г. Днепропетровск: Ледовый каток "Глыба"
г. Днепропетровск: Ледовый каток "Лавина"
г. Днепропетровск: Ледовый каток "Метеор"
г. Донецк: Ледовый каток "Городок"
г. Донецк: Ледовый каток "Марабушта"
г. Житомир: Ледовый каток "Фок"
г. Ивано-Франковск: Каток "Ледовая арена" в РВК "Цунами"
г. Киев: Ледовый каток "Ледовая арена" в ТРЦ "Большевик"
г. Киев: Ледовый каток "Ледовый стадион"
г. Киев: Ледовый каток в ТРЦ "Караван"
г. Киев: Ледовый каток "Крыжинка", метро "Респ.стадион"
г. Киев: Ледовый каток "Крыжинка", метро "Дарница"
г. Киев: Ледовый каток "Айс Дрим" в ТРЦ "Дрим Таун"
г. Киев: Ледовый каток "Экстрим зона" в ТРЦ "Аладдин"
г. Киев: Ледовый каток в СК "Атек"
г. Луганск: Ледовый каток "Пингвин"
г. Николаев: Ледовый каток "Гольфстрим"
г. Полтава: Ледовый каток в ТРЦ "Экватор"
г. Ровно: Ледовый каток в ТРЦ "Экватор"
г. Севастополь: Ледовый каток в ТРЦ "Муссон"
г. Черкассы: Ледовый каток в ТРЦ "Экватор"
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
В Виннице открыли современный ледовый каток с красноречивым названием ЛЕДОВЫЙ КЛУБ. К услугам посетителей: сенсы массового катания, хоккейные матчи, соревнования по фигурному катанию, корпоративы и многое другое. Удобное расписание сеансов, режим работы и график заездов. Умеренные цены на билеты и стоимость услуг.

Каток ЛЕДОВЫЙ КЛУБ, Винница - цены, отзывы, описание, телефоны, расписание сеансов, режим работы, график заездов, адрес, стоимость услуг

Ледовый каток "Ледовый клуб" (г. Винница)
 
Адрес: г. Винница, Центральный парк культуры и отдыха им. М. Горького.
 
Телефоны: +38-0432-69-27-27, +38-067-433-58-06 (каток); +38-067-430-09-79 (кафе СЛИВКИ); +38-093-026-11-27 (маркетолог).
 
Сайт (Web): http://www.katok.vn.ua/
 
Описание: Каток ЛЕДОВЫЙ КЛУБ находится в одноимённом спортивно-развлекательном ледовом комплексе Винницы и является крытой ледовой ареной с общей площадью 1500 м2 (26х56м). Рассчитан на 382 зрительских места и на 200 мест для катания. Ледовый каток спроектирован и построен с применением современных технологий компанией "WM-Украина". Качество ледового покрытия ЛЕДОВОГО КЛУБА позволяет не только проводить сеансы массового катания, а и принимать всеукраинские и международные чемпионаты по хоккею, проводить тренировки и соревнования команд по фигурному катанию. На катке работает прокат коньков известных европейских брендов. Стоимость проката входит в стоимость билета. Цены в ЛЕДОВОМ КЛУБЕ приемлемые как для жителей Винницы, так и для гостей катка из других городов Украины. Перед выдачей коньки проходят обязательную обработку на специальном сушильном оборудовании. Стоит обратить внимание рекламодателей Винницы и других городов Украины на возможность размещения рекламы на бортах ледового катка ЛЕДОВЫЙ КЛУБ и в толще льда.
 
Расписание сеансов, режим работы, график заездов:
 
 
Період роботи Понеділок,
вівторок,
четвер
Середа,
п'ятниця
Субота, неділя,
святкові дні
Години роботи ковзанки ЛЬОДОВИЙ КЛУБ
До обіду 10:30 - 14:00 10:00 - 14:00 ---
Після обіду 18:00 - 23:00 12:00 - 23:00
 
Цены на билеты, стоимость услуг:
 
 
Період роботи Категорія
відвідувачів
Понеділок -
четвер
П'ятниця Субота, неділя,
святкові дні
Ціна квитка за один сеанс
До обіду Діти до 6 років 10 грн ---
Студенти та школярі 15 грн ---
Дорослі 20 грн ---
Після обіду Діти до 6 років 15 грн 20 грн
Студенти та школярі 25 грн 35 грн
Дорослі 30 грн 40 грн
 

Другой каток нашего города: Ледовый комплекс АЙС АВЕНЮ (г. Винница).
 
Лучший каток Украины: ICE DREAM - Каток в ТРЦ DREAM TOWN (г. Киев).
 
Лучший аквапарк Украины: DREAM ISLAND - Аквапарк Юрского Периода в ТРЦ DREAM TOWN-2 (ВТОРАЯ ЛИНИЯ) (г. Киев).
 
Кинотеатры Украины: Лучшие кинотеатры самых больших городов Украины.

 
Клубная карта: При першому відвідуванні ковзанки Льодового клубу Ви можете придбати клубну картку, використання якої дає ряд переваг. Власник картки має можливість: миттєво поповнити рахунок; залишити карту у себе і прийти покататися наступного разу, не витрачаючи час на оплату послуг; покласти гроші на картку дитині, сплативши кілька сеансів катання; подарувати картку.
 
Для новеньких: Одразу заходячи в клуб Ви потрапляєте до каси, в якій сплачуєте за катання або купуєте клубну картку і поповнюєте рахунок. Квиток або картка є Вашою перепусткою до Льодового клубу, а саме у кав'ярню та на лід. Крім того, вони дають можливість безкоштовно отримати ковзани. У теплій вітальній зоні клубу Ви здаєте у гардероб верхній одяг і отримуєте ковзани у пункті "Прокат". Для зміни взуття є спеціально обладнане приміщення з шафами. І гайда на лід! Якщо під час катання Ви почали відчувати втому або просто зголодніли, то можете зробити перерву і не знімаючи ковзанів зайти до кав'ярні “Слівкі”, щоб підбадьоритись гарячими чи освіжаючими напоями або втамувати голод смачними поживними стравами.
 
Инструктаж: Якщо Ви вперше прийшли на ковзанку, досвідчений інструктор з радістю допоможе Вам і вашій дитині правильно стояти на ковзанах, навчить першим рухам, відштовхуванням і ковзанню на льоду. Відвідувачам, у яких є досвід ковзання, буде цікаво оволодіти більш складними елементами з фігурного катання. Вартість однієї години уроку з персональним тренером - 30 грн.
 
Медицинский пункт: На території Льодового клубу весь час працює медпункт з усіма препаратами першої необхідності, а досвідчений медперсонал за першої потреби надасть Вам допомогу.
 
Хоккей с шайбой: Льодовий клуб є тренувальною базою для дитячих хокейних команд МДЮСШ №1 м. Вінниці, а також для команд регіональної ліги: "Гайдамаки" і "Спартак". У Льодовому клубі регулярно проводяться хокейні матчі серед аматорів, дитячих хокейних команд та команд регіональної ліги. Для співпраці запрошуються всі українські команди. Переваги тренувань і проведення матчів у Льодовому клубі: доступна ціна, якісний лід, комплексні обіди у кав'ярні на території клубу, допомога у розміщенні іногородніх команд на час тренувань і чемпіонатів.
 
Секции: У Льодовому клубі оголошено про набір у секції фігурного катання та фітнесу на льоду.
 
Корпоратив на катке: Набридло сидіти у чотирьох стінах? Хочете порухатися, потанцювати і покататися на ковзанах зі своїми товаришами по службі та колегами? Ласкаво просимо до Льодового клубу! На Вас чекатиме динамічний корпоратив на ковзанах і унікальна програма запальних зимових розваг, "крижаних" ігор, естафет і танців на льоду. За Вашим бажанням на ковзанці з'явиться крижаний бар, пройдуть показові виступи "Балету на льоду", виступи Ваших улюблених гуртів, а також відбудеться яскрава, захоплююча та надсучасна дискотека на льоду!
 
Свадьба на льду: Реєстрація шлюбу на льоду у супроводі янголят, що кружлятимуть між нареченими. Виконання молодими танцю на ковзанах.
 
Кафе СЛИВКИ: Це більше, ніж просто кав'ярня! Своєю затишною атмосферою, вишуканістю страв та гречністю персоналу вона зуміла завоювати справжню любов та повагу багатьох відвідувачів Льодового клубу. Інтер'єр кав'ярні виконано у стилі респектабельного американського SALOON-у 30-40-х років минулого століття. Гостям пропонуються фірмові салати, холодні та гарячі закуски, рибні і м'ясні страви, супи, гарніри, десерти, напої тощо.
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ