ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
м. Біла Церква: Льодова ковзанка "Льодовий Період"
м. Бровари: Льодова ковзанка "Льодова арена" у ТРЦ "Термінал"
м. Вінниця: Льодова ковзанка "Льодовий клуб"
м. Вінниця: Льодова ковзанка у льодовому комплексі "Айс Авеню"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка у ТРЦ "Караван"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка у ТРК "МОСТ-Сіті Центр"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Глиба"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Лавина"
м. Дніпропетровськ: Льодова ковзанка "Метеор"
м. Донецьк: Льодова ковзанка "Городок"
м. Донецьк: Льодова ковзанка "Марабушта"
м. Житомир: Льодова ковзанка "Фок"
м. Івано-Франківськ: Ковзанка "Льодова арена" у РВК "Цунамі"
м. Київ: Льодова ковзанка "Льодова арена" у ТРЦ "Більшовик"
м. Київ: Льодова ковзанка "Льодовий стадіон"
м. Київ: Льодова ковзанка у ТРЦ "Караван"
м. Київ: Льодова ковзанка "Крижинка", метро "Респ.стадіон"
м. Київ: Льодова ковзанка "Крижинка", метро "Дарниця"
м. Київ: Льодова ковзанка "Айс Дрім" у ТРЦ "Дрім Таун"
м. Київ: Льодова ковзанка "Екстрим зона" у ТРЦ "Аладдін"
м. Київ: Льодова ковзанка у СК "Атек"
м. Луганськ: Льодова ковзанка "Пінгвін"
м. Миколаїв: Льодова ковзанка "Гольфстрім"
м. Полтава: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
м. Рівне: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
м. Севастополь: Льодова ковзанка у ТРЦ "Муссон"
м. Черкаси: Льодова ковзанка у ТРЦ "Екватор"
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ
У Вінниці відкрито сучасну льодову ковзанку у льодовому комплексі з промовистою назвою АЙС АВЕНЮ. До послуг відвідувачів: сеанси масового катання, хокейні матчі, змагання з фігурного катання, корпоративи та багато іншого. Зручний розклад сеансів, режим роботи та графік заїздів. Помірні ціни на квитки та вартість послуг.

Ковзанка АЙС АВЕНЮ, Вінниця - ціни, відгуки, опис, телефони, розклад сеансів, режим роботи, графік заїздів, адреса, вартість послуг

Льодова ковзанка у льодовому комплексі "Айс Авеню" (м. Вінниця)
 
Адреса: м. Вінниця, вул. Василя Порика, 27А (льодовий комплекс АЙС АВЕНЮ).
 
Телефони:  
 
Відділ Номер Інформація
адміністрація +38-0432-57-33-55 організація корпоративів, оренда, розміщення реклами
каса +38-0432-57-33-11 розклад роботи, ціни, послуги, знижки
кав'ярня +38-0432-57-33-44 розклад роботи, меню
 
Сайт (Web): http://www.iceavenue.com.ua/
 
Опис: Ковзанка АЙС АВЕНЮ знаходиться у однойменному льодовому комплексі Вінниці та є однією з найкращих льодових ковзанок України. Унікальність льодового комплексу полягає у його автономності, що передбачає повний цикл надання якісного сервісу та забезпечення абсолютного комфорту.
   Розрахунки за усі надані послуги виконуються за допомогою електронних карток. Це дозволяє кожному клієнту льодової ковзанки АЙС АВЕНЮ створити свій особистий облік витрат, історію розрахунків, накопичувати бонуси та отримувати додаткові знижки. Але саме головне за чим приходять у льодовий комплекс АЙС АВЕНЮ,- звісно, покататися на ковзанах. Льодове покриття - найкращої якості, за цим уважно слідкують: після кожної години катання лід зрізають та оновлюють до ідеального стану. Протягом одного сеансу на льодовій ковзанці льодового комплексу АЙС АВЕНЮ можуть спокійно розміститися до 250-ти відвідувачів. Прокатний парк - нові моделі ковзанів від провідних виробників. Обов'язковим атрибутом безпеки катання є медичний пункт на території льодового комплексу АЙС АВЕНЮ, а високі борти льодової ковзанки не дозволяють "вислизнути" за його межі. У льодовому комплексі можуть кататися усі бажаючі, навіть 3-4 - річні малюки. Новачкам допоможуть досвідчені інструктори. Проводяться регулярні набори у групи хокею та фігурного катання, де тренерами працюють висококласні спортсмени. Льодова ковзанка льдового комплексу АЙС АВЕНЮ приймає матчі Вищої хокейної ліги України.
   Відвідувачі АЙС АВЕНЮ можуть насолоджуватися просто слідкуючи за тим, що відбувається на льоду. Зручно розташовані трибуни розраховані на 438 глядачів. А тих, хто має бажання відпочити, радо запросять до затишної кав'ярні на м'які шкіряні крісла та дивани. Привітний персонал запропонує широкий спектр різноманітних страв - від м'ясних і рибних до фітнес-меню.
   Льодовий комплекс АЙС АВЕНЮ укомплектовано сучасним, одним з найкращих в Україні світло-музичним обладнанням.

 
Розклад сеансів, режим роботи, графік заїздів:
 
 
Години роботи Понеділок -
четвер
П'ятниця Субота,
неділя
Свята
07:00 - 08:00 тренування
з хокею
тренування
з хокею
--- ---
08:00 - 09:00 секції * + ігри **
09:00 - 10:00 секції * секції *
10:00 - 12:00 масове катання масове катання масове катання
12:00 - 14:00 масове катання
14:00 - 17:30 секції *
17:30 - 23:00 масове катання
23:00 - 24:00 ---
Примітки секції * - хокей, фігурне катання ігри ** - офіційні/товариські з хокею
 
Ціни на квитки для дорослих та дітей, акційні катання:
 
 
Категорія
відвідувачів
Понеділок -
п'ятниця
Субота, неділя,
святкові дні
Ціна квитка за один сеанс
Діти 15 грн 20 грн
Дорослі 25 грн 30 грн
Акція Умови акції
у будні дні з 10:00 до 14:00 діє єдина ціна на катання - 15 грн
 
Знижки для преміум- та VIP-клієнтів, вартість послуг:
 
 
Знижка Відсоток знижки
Преміум-клієнтам 5%
VIP-клієнтам 10%
Перелік послуг Вартість послуг
магнітна картка 10 грн
прокат ковзанів 5 грн за 100 хвилин
заточування ковзанів 20 грн
послуги інструктора 20 грн
кімнати (VIP, преміум) 10 грн
 

Інша ковзанка нашого міста: Ковзанка ЛЬОДОВИЙ КЛУБ (м. Вінниця).
 
Краща ковзанка України: ICE DREAM - Ковзанка у ТРЦ DREAM TOWN (м. Київ).
 
Кращий аквапарк України: DREAM ISLAND - Аквапарк Юрського Періоду у ТРЦ DREAM TOWN-2 (ДРУГА ЛІНІЯ) (м. Київ).
 
Кінотеатри України: Кращі кінотеатри найбільших міст України.

 
Перше знайомство, клубні картки: Все досить просто. Отже Ви вирішили активно відпочити і завітали до льодового комплексу "Айс Авеню". Біля входу на Вас чекатиме адміністратор, привітно зустріне, виконає необхідні роз'яснення, відповість на усі питання та проведе до каси, де Вам запропонують внести орієнтовну суму коштів. Комплекс оснащено контрольно-пропускною системою і для того, щоб пройти через турнікет, необхідно скористатися магнітною карткою льодового комлексу "Айс Авеню", яку Вам безкоштовно видадуть на касі. Але це буде разова картка, тобто при виході з комплексу Вам доведеться повернути її касиру. Якщо ж у Вас виявиться бажання отримати постійну особисту картку, то Ви можете залишити на касі заставу у розмірі 10 грн. У такому разі магнітна картка залишиться у Вас і Ви можете користуватися нею, відвідуючи льодовий комплекс "Айс Авеню". Тобто при виході з комплексу Ви не повертаєте картку касиру. Якщо на картці залишаються кошти, Ви маєте можливість використати їх у будь-який інший день. Якщо ж у Вас виникло бажання повернути картку та отримати грошовий залишок - жодних проблем. Ви підходите до каси, повертаєте картку і Вам повертають залишок та заставу за картку. У арсеналі льодового комплексу "Айс Авеню" є шість видів карток:
 
   - разова картка відвідувача дитяча;
   - разова картка відвідувача доросла;
   - постійна картка дитяча;
   - постійна картка стандартна;
   - постійна картка преміум;
   - постійна картка VIP.
 
Ціни та знижки: Вартість перебування на льоду розмежована для дорослих та для дітей (до 12-ти років), а також у будні та у вихідні дні. Вартість однієї години катання на льоду для дорослої категорії складає у будні - 25 грн, а у вихідні - 30 грн. І відповідно для дітей у будні дні - 15 грн, а у вихідні - 20 грн. Оплата за перші 60 хвилин обов'язкова. Після години катання оплата похвилинна. Під час катання можна виходити з льоду, щоб відпочити або посидіти у кав'ярні. У такому разі час зупиняється. Тобто рахується час безпосереднього перебування на льоду. Якщо Ви власник Преміум-картки, то вартість однієї години перебування на льоду для Вас складе у будні дні - 23,75 грн (25 грн - 5%), а у вихідні - 28,50 грн (30 грн - 5%). Якщо ж Ви власник VIP-картки, то вартість однієї години перебування на льоду для Вас складе у будні дні - 22,50 грн (25 грн - 10%), а у вихідні - 27 грн (30 грн - 10%).
 
Акційна ціна: Для зручності відвідувачів існує і СУПЕР ТАРИФ - 15 грн за годину катання. Він діє тільки у будні дні і тільки з 10:00 до 14:00 та являє собою єдиний тариф для усіх типів карток дорослої категорії.
 
Вартість магнітної картки: У розділі "Перелік послуг - Вартість послуг" зазначено, що вартість магнітної картки складає 10 грн. Звертаємо Вашу увагу на те, що Ви не купуєте картку, а залишаєте заставу за неї. Застава береться тільки у тому випадку, якщо Ви бажаєте залишити картку у себе. У будь-який момент Ви маєте право повернути картку і Вам гарантовано повертають заставу. Разова картка видається безкоштовно.
 
Прокат ковзанів: У льодовому комплексі "Айс Авеню" працює прокат ковзанів. Вартість прокату складає 5 грн за 100 хвилин. Відповідно для власників Преміум-картки прокат ковзанів вартуватиме 4,75 грн за 100 хвилин, а для власників VIP-картки - 4,50 грн за 100 хвилин. Можна приходити і зі своїми ковзанами - це буде дешевше, тому що за свої ковзани сплачувати не потрібно.
 
Заточування ковзанів: Що стосується послуги "заточування ковзанів", то тут усе зрозуміло. Ця послуга вартує 20 грн за заточування однієї пари ковзанів. Для власників Преміум-картки на цей вид послуги діє знижка 5%, тобто вартість заточування складе 19 грн. Відповідно VIP-клієнти сплатять з 10% знижкою, тобто 18 грн.
 
Супровід інструктора: Наступна послуга, яка надається у льодовому комплексі "Айс Авеню" - це "послуга інструктора". Якщо Ви вперше стали на лід або бажаєте удосконалити свою майстерність, Ви маєте можливість взяти інструктора, який пояснить, підкаже, підтримає та навчить правильно кататися на ковзанах. Ця послуга вартує 20 грн за годину роботи інструктора. Преміум- та VIP-клієнти знову ж мають знижку у розмірі 5% та 10% відповідно.
 
VIP-кімнати: Льодовий комплекс "Айс Авеню" обладнано VIP-кімнатами, у яких є особисті електронні шафки для зберігання, окремі вбиральні та електронно-сенсорні душові кабіни. Для того, щоб скористатися VIP-кімнатою необхідно сплатити цю послугу у розмірі 10 грн. Привілеями користуються VIP- та Преміум-клієнти. Тобто у першу чергу ця послуга надається VIP- та Преміум-клієнтам. А клієнтам категорії "РАЗОВИЙ ВІДВІДУВАЧ" або категорії "СТАНДАРТ" VIP-кімнати надаються тільки за наявності вільного місця.
 
Гардероб та інші зручності: Звертаємо Вашу увагу на те, що гардероб та камери схову загального користування доступні усім категоріям клієнтів на безоплатній основі. Також безкоштовним є відвідування загальних вбиралень льодового комплексу "Айс Авеню". Те, що гардероб, камери схову та вбиральні є загальнодоступними та безкоштовними, зовсім не означає, що це послуги низької якості. У загальний гардероб та камеру схову приймається верхній одяг, взуття, сумки, барсетки та інші речі. Вбиральні для усіх відвідувачів льодового комплексу "Айс Авеню" розділені на жіночі та чоловічі. Кожен з них обладнано електронно-сенсорними приладами (злив, змішувачі, дозатори мила, сушарка для рук тощо). Кожну годину у цих приміщеннях проводиться прибирання.
 
Кав'ярня АВЕНЮ: На території льодового комплексу "Айс Авеню" працює кав'ярня "Авеню". Вона розташована безпосередньо у холі льодового комплексу та радо прийме кожного відвідувача. Розраховуватись у кав'ярні можна за допомогою магнітної картки "Айс Авеню" або готівкою. Для ПЕРЕМІУМ- та VIP-клієнтів у кав'ярні діє знижка 5% та 10% відповідно.
ЛЬОДОВІ
КОВЗАНКИ
УКРАЇНИ
ЛЕДОВЫЕ
КАТКИ
УКРАИНЫ